Páciensvélemények

Vélemények, visszajelzések ügyfeleinktől

Az Ügyfeleink elégedettségének ismerete a hosszú távú, folyamatos fejlődésre épülő gondolkodásunk egyik alapja és egyben Ügyfeleinkkel való őszinte partneri viszony kifejezője is.

Melinda

2026. June

Végig odafigyelt arra, hogy minden mozdulatot helyes tartással sajátítsak el

Boros Noéminél jártam gyógytornán, csak pozitív tapasztalataim vannak. Az órák nagyon jó hangulatban teltek, Noémi minden alkalom elején érdeklődött arról, hogy hogy vagyok, mi fáj, milyen területre szeretnék fókuszálni, és ezek alapján állította össze a gyakorlatokat. Végig odafigyelt arra, hogy minden mozdulatot helyes tartással sajátítsak el, ami számomra különösen fontos volt. Mindenkinek tiszta szívből ajánlom, aki gyógytornára szeretne menni!

Lászlóné

2026. May

Minden Önöknél dolgozó kiválóan, emberségesen, kedvesen állt rendelkezésre

Sok éve járok Önökhöz minden évben szűrésre, laborvizsgálatra és hasi - kismedencei ultrahang vizsgálatra, de voltam már orvosi vizsgálaton is. Eddig minden alkalommal rendben volt minden, minden Önöknél dolgozó kiválóan, emberségesen, kedvesen állt rendelkezésre, ahogy egy beteg és ijedt ember ezt elvárja, és ez nagyon jól esik. Nekem különösen, mivel édesapám (...) Balatonbogláron volt körzeti orvos 1946-tól 1979-ig. Róla van a rendelőintézet is elnevezve. Köszönöm, hogy Önöknél is nagyon jól és emberségesen kezelik a betegeket. Sajnos ez ma nem mindenhol van így, még a magán intézményekben sem, pedig minden eléggé sokba kerül.

László

2026. May

Mindenki nagyon ügyes és kedves volt, csak ajánlani tudom őket

Szeretném megköszönni az altatásos endoszkópos vizsgálaton tanúsított kedves és professzionális hozzáállást és munkát a csapatnak. Két nevet tudok megemlíteni, de csak azért, mert a többire sajnos nem emlékszem, de mindenki nagyon ügyes és kedves volt, csak ajánlani tudom őket. Dr. Boczek Tibor, Kandikó Krisztina Köszönöm szépen!

Ibolya

2026. May

Szeretném itt is megköszönni Götz Dávid doktor úrnak, hogy a szaktudása révén visszakaphatom a mozgás szabadságát

Vállműtétre érkeztem a Medicare Kórházba március végén. Csak pozitív tapasztalataim vannak. Minden szervezetten zajlott és mindenki igyekezett a legkevésbé kellemetlenné tenni a beavatkozást és a lábadozást a felvételtől a másnap reggeli távozásomig. Szeretném itt is megköszönni Götz Dávid doktor úrnak, hogy a szaktudása révén visszakaphatom a mozgás szabadságát. Műtét előtt mindent részletesen elmagyarázott, műtét után többször is megnézett. Köszönöm dr. Kromerenczki József aneszteziológus türelmét, hogy nem zökkentette ki a pánikom a műtőasztalon és hogy egy órával a műtét után minden probléma és mellékhatás nélkül fel tudtam kelni. És hálás vagyok a kedvességéért Nikolettnek a műtőben, a két nővérnek, Viktóriának (nappal) és Hajnalkának (éjszaka) és a srácnak, akivel jól elbeszélgettünk az orvosi egyetemi felvételiről a hosszú úton, míg eltolt a műtőig. Egyébként a kórház és a szoba nagyon szép, az étel is nagyon jó volt.

Erika

2026. April

Csak ajánlani tudom

Nagyon gyors és precíz ellátás, csak ajánlani tudom. Nagyon köszönjük a kedvességet.

Vivien

2026. April

Eszméletlen nagy tudással rendelkezik, és ezt érthetően, türelmesen át is adja

Dr. Hanusi Rita a legjobb fül-orr-gégész. Hihetetlenül alapos, figyelmes, és érezni, hogy valóban szívén viseli a betegek sorsát. A vizsgálat után kontrollokra is visszahívott, hogy biztosan rendben haladjon a gyógyulásom – ez nagyon sokat jelentett számomra. Eszméletlen nagy tudással rendelkezik, és ezt érthetően, türelmesen át is adja. Nem siettet, tényleg a betegre szánja az időt. Nagyon hálás vagyok neki, és teljes szívből ajánlom mindenkinek!

Andrea

2026. April

Nemcsak a tünetek kezelésére, hanem azok kiváltó okainak feltárására is hangsúlyt helyez

Kiemelkedően pozitív tapasztalatot szereztem már második alkalommal is Dr Tóth Enikő belgyógyász doktornővel kapcsolatban. A doktornő rendkívül figyelmesen meghallgatta a tüneteimet, majd részletesen és összefüggéseiben elmagyarázta a lehetséges okokat és a megoldást. Különösen értékeltem, hogy nemcsak a tünetek kezelésére, hanem azok kiváltó okainak feltárására is hangsúlyt helyez – ami sajnos ritka. Az, hogy megértettem az összefüggéseket, motivál a szükséges életmódbeli változtatásokhoz. A doktornő átfogó szemléletben közelítette meg a tüneteket, és érezhetően elegendő időt szánt rám.

Név nélkül

2026. March

A beteget egyenrangú partnerként kezelve végezte a munkáját

Szeretném megköszönni Dr. Boros Tímea sebész és proktológus nagyszerű ellátását, a pontos diagnózis és terápia mellett rendkívül empatikusan, a beteget egyenrangú partnerként kezelve végezte a munkáját!

Eva Szalay

2026. March

Azt éreztem, hogy teljesen rám szabja a feladatokat

Ezúton is szeretnék köszönetet mondani Boros Noéminek. Januárban kerestem fel porckorong kitüremkedéssel, ami megnehezítette a mindennapjaimat. A tegnapi napon sikeresen (és nem mellesleg fájdalommentesen) félmaratont futottam. A 10 alkalom alatt rengeteg mindent tanított, bátorított és úgy engedett el, hogy sikerülni fog. Hihetetlenül kedves, türelmes, precíz, azt éreztem, hogy teljesen rám szabja a feladatokat. Az első alkalomtól az utolsóig minden héten új területekre hozott gyakorlatokat, amelyeket otthon is végezve, az utolsó időpontokra szinte fájdalommentesen érkeztem. Szívből ajánlom mindenkinek, és ezúton is nagyon köszönöm a munkáját!

Zita

2026. March

Köszönet (...) a szakértelemért és kedvességért, amit a térd műtétem során kaptam

Köszönet Dr. Csanádi Istvánnak és a műtős csapat minden tagjának a szakértelemért és kedvességért, amit a térd műtétem során kaptam.

Gábor

2026. February

Egész életemben hálás leszek

Rotátorköpeny szakadással érkeztem a Diagnosztikai központba. Hamar kiderült, hogy itt műtétre lesz szükség, hogy a vállamat teljes értékűen tudjam használni a jövőben. Az operációt Dr. Götz Dávid váll specialista ortopéd szakorvos végezte, amire 2025 január végén került sor. A műtét után tudtam meg, hogy az operáció közben olyan egyéb sérülések is feltárásra kerültek, amik a diagnosztika során nem derültek ki. A Doktor úr természetesen ezeket is helyre állította. A műtétet követő kontrollok alkalmával végig kísérte a rehabilitáció folyamatát, a kar mobilitásának, erőnlétének a javulását, a visszavarrt ínszalag UH-os ellenőrzésével a műtéti terület regenerálódását, folyamatos instrukciókat adva a következő periódus alatt végzendő gyakorlatokról. A teljes rehabilitáció 1 évig tartott. Ebben óriási szerepe volt Boros Noémi gyógytornásznak, aki alkalomról-alkalomra, hétről-hétre, hónapról-hónapra, milliméterről-milliméterre nagy türelemmel és szakértelemmel hozta vissza a karomat az életbe és még a fanyar humoromat is tudta tolerálni eközben. Valahogy mindig érezte, hogy mi az, ami „még belefér” egy-egy nyújtás v erősítés alkalmával. Néha napokba telt, hogy egy-egy gyógytornát kipihenjek és utána önállóan tudjam végezni az ott tanult gyakorlatokat. De ez szükséges volt ahhoz, hogy az előre beharangozott 1 év elteltével a műtött karom erőnlétben és mobilitásban utolérje a másikat. Egész életemben hálás leszek mindkettőjüknek, hiszen az egészség visszanyerése mindennél fontosabb. Sajnos nem tudom név szerint megemlíteni az ápolókat, a műtősöket, az aneszteziológus orvost, aki a műtét során közreműködött, de mindannyian kedvesek, segítőkészek voltak és ők is kiváló munkát végeztek.

Zita

2026. February

Azt éreztem, hogy valóban érdekli és segíteni szeretne

Nagyon elégedett voltam Dr. Tóth Enikő belgyógyász doktornővel. A rendkívül emberséges hozzáállása, segítőkészsége példamutató. Türelemmel végighallgatta a panaszaimat, megértette, vizsgálta a panaszok közötti összefüggéseket. Azt éreztem, hogy valóban érdekli és segíteni szeretne, nem csak minél hamarabb "megszabadulni tőlem", ami sajnos nem mindenkiről mondható el. Többször is kifejezetten hozzá kértem időpontot, mert jó tapasztalataim voltak vele az első perctől kezdődően. A testvérem is járt nála, tőlem teljesen függetlenül ugyanez volt a véleménye.

Árak